Hizmetlerimiz

Will Steps Protezler

Protez Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz var, merkezin tüm bölümleri, Protez üretimi, takması ve kurulumu yönelik ve büyük uluslararası merkezlerle eşleşecek kadar yüksek kaliteli ve profesyonel seviyesinde oluşturludu.

Merkez, her türlü yapay uzuv (protez)  (diz üstü – diz altı – dirsek üstü – dirsek altı) imalatı, montajı ve bakımı konusunda da hizmet vermektedir.Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde hastanın kas durumuna uygun egzersizler ve yürüyüş eğitimleri rehabilite edilmektedir.

Yararlanıcı sayısı:  2466

Elixir Fizik Tedavisi ve Rehabilitasyon

Hastalara gelişmiş ve entegre fizik tedavi hizmetleri 2021 yılında İstanbul’da açıldı.merkez’in, son teknoloji, yüksek kaliteli, büyük etkinliğe sahip ve gelişmiş cihazları içerenmektedir. hastalara son derece gelişmiş ve tecrübeli uzmanı ekibi tarafından hem tedavi etmek hem de rehabilite etmek için hizmet sağlanır.

Elixir Fizik Tedavisi ve Rehabilitasyon Merkezi istanbulun kalite açısından birincisi olarak yer almaktadır.

Yararlanıcı sayısı:  416

17/06/2021 tarihinden itibaren Türk Dernekler Dairesi tarafından lisanslanan ve Türk hükümetinde İçişleri Bakanlığı tarafından denetlenen ve gerekli tüm yasal, adli ve muhasebe koşul ve koşullarını karşılayan bir Türk derneği.