Protez ve ortez uygulama merkezi (Istanbul)

Merkez, Gaziantep ve El-Bab Hastanesi’ndeki protez alanında gerçekleştirdiği büyük başarı ve bekleme listelerindeki ciddi artış nedeniyle, İstanbul’da, İrade Adımları Merkezi 2021 yılında açıldı. Merkez, Projeye bağlı üçüncü merkezidir.

Orta Doğu’da protez üretimi ve bakımı konusunda en gelişmiş ve uzmanlarmış bir merkezidir.

Protez Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz var, merkezin tüm bölümleri, Protez üretimi, takması ve kurulumu yönelik ve büyük uluslararası merkezlerle eşleşecek kadar yüksek kaliteli ve profesyonel seviyesinde oluşturludu.

Merkez, her türlü yapay uzuv (protez)  (diz üstü – diz altı – dirsek üstü – dirsek altı) imalatı, montajı ve bakımı konusunda da hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde hastanın kas durumuna uygun egzersizler ve yürüyüş eğitimleri rehabilite edilmektedir.

Protez ve ortez uygulama merkezi (Syria)

Merkez, Türk hükümetiyle yapılan anlaşmasıyla 2018 yılında Suriye-Türkiye sınırındaki El–Bab Hastanesinde açılıp, her türlü yapay uzuv (protez) (diz üstü – diz altı – dirsek üstü – dirsek altı) imalatı, montajı ve bakımı konusunda hizmet verilmektedir, fiziki tedavi ve Rehabilitasyon Bölümün’de ise hastanın protezi rahat bir şekilde kullanabilmesi için hastanın, kas durumuna uygun egzersizler ve yürüyüş eğitimleri rehabilite edilmektedir.

Protez ve ortez uygulama merkezi (Gaziantep)

Merkez, 2015 yılında  Gaziantep’te açıldı. Merkez, her türlü yapay uzuv (diz üstü – diz altı – dirsek üstü – dirsek altı) imalatı, montajı ve bakımı konusunda hizmet verilmektedir. Ayrıca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde hastanın kas  durumunda uygun olarak, kas egzersizleri, yürüyüş eğitimleri rehabilite edilmektedir.